Rabaty i promocje
Wyszukiwarka

WKŁADKI ORTOPEDYCZNE

W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór wkładek ortopedycznych, korygujących różne wady stóp i nóg. Wkładki poprawiają komfort chodzenia, zmniejszają ból lub korygują wady STÓP. Przy każdym produkcie staraliśmy się zapewnić dokładny opis jego właściwości oraz stanów, przy których są pomocne.

Możecie u nas kupić wkładki ortopedyczne o naprawdę wielu funkcjonalnościach. Na przykład wkładki korytkowe korygujące płaskostopie, koślawość stopy, koślawość stawu skokowego i kolan; niestabilność stawu skokowego. Posiadamy także wkładki, które dzięki anatomicznemu wyprofilowaniu podpierają i unoszą sklepienie podłużne stopy oraz stabilizują właściwe ustawienie dziecięcej pięty w obuwiu. Amortyzują one również mikrowstrząsy powstające podczas chodzenia. Tym samym przynoszą ulgę zmęczonym stopom. Inne łagodzą dolegliwości bólowe spowodowane przeciążeniem; amortyzują naciski statyczne i dynamiczne powstałe podczas stania i chodzenia. Oferujemy również wkładki, które profilują tyłostopie i śródstopie, supinują mocno piętę, zapobiegając opadaniu sklepienia podłużnego stopy.

W naszej bazie produktów są także podpiętki poprawiające wygodę chodzenia. Nie tylko zapobiegają one obcieraniu pięt, ale także amortyzują wstrząsy, znacznie zmniejszając obciążenia na ścięgno Achillesa oraz stawy biodrowe. Możecie nabyć u nas także peloty ortopedyczne oraz wkładki do butów na wysokim obcasie z pelotą.

Oferowane wkładki zostały wykonane z wysokich jakościowo materiałów – ze skóry naturalnej, filcu, wełny, pianki, silikonu lub tkanin. Wiele z nich zawiera aktywny węgiel drzewny, który działa antybakteryjnie, pochłaniający pot i zapachy.

Znajdziecie u nas wkładki takich sprawdzonych producentów jak: ORMEX, RENBUT i CORBBY.

W naszym sklepie stacjonarnym przeprowadzamy indywidualne  -   bezpłatne komputerowe badanie stop dla dzieci i dorosłych. Badania przeprowadzane są przy współpracy z rehabilitantami z renomowanego centrum rehabilitacji.

Na badania obowiązują zapisy – pod numerem telefonu naszego sklepu.

Wykonywane są wówczas INDYWIDUALNE WKŁADKI ORTOPEDYCZNE dostosowane do wady stóp pacjenta.

Jesteśmy pewni, że w naszym asortymencie znajdują się wkładki ortopedyczne, które poprawią komfort chodzenia Państwa oraz Waszych dzieci. Polecamy, a w razie wątpliwości co do doboru wkładek, służymy pomocą i radą.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Facebook