Rabaty i promocje
Wyszukiwarka

Regulamin

Obsługa klienta » Regulamin

 1. Sklep internetowy działający pod adresem www.amewik.com, prowadzony jest przez AMEWIK Dagmara Major, z siedzibą ul. Czarnieckiego 4, 29-100 Włoszczowa, NIP: 6561997525, REGON: 260459599, tel. +48 608781417, sklep@amewik.com

 2. Wszystkie ceny podane w sklepie wyrażone są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

 3. Do cen produktów należy doliczyć koszt dostawy.

  Kurier DPD:  Płatność z góry - 12,90 zł. Przesyłka pobraniowa 15,50 zł.    PACZKA W RUCHU - 8,50zł

 4. Do każdej transakcji wystawiany jest paragon fiskalny lub faktura.

 5. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej DPD oraz PACZKI W RUCHU.  Możliwe są następujące formy płatności:
  - Przelewem (przedpłata na rachunek bankowy) - rezerwujemy towar w naszym magazynie. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy I wysyłamy.
  - Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi.
  Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Przesyłki zagraniczne są wyceniane indywidualnie.

 6. Na przelew czekamy 7 dni, po czym wysyłam Klientowi przypomnienie. W razie braku odzewu transakcje traktujemy jako nieważną.
   

 7.  Z towaru zakupionego w naszym sklepie mogą Państwo zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu        14 dni od dnia otrzymania  towaru na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 r. poz. 827).  Jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Nie ma możliwości zwrotu/ wymiany obuwia wykonanego na zamówienie (obuwie z modyfikacją).

 8. Dane osobowe podane w formularzu zamówienia w sklepie internetowym są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
 9. Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień, w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

 10. Zamówienia można składać za pośrednictwem sklepu internetowego www.amewik.com oraz pocztą elektroniczną: sklep@amewik.com obuwie@amewik.com.

 11. W przypadku złożenia zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego Klient wypełnia formularz zamówieniowy. W kolejnych krokach wybiera adres dostawy i formę płatności. Pole komentarza służy do przekazania dodatkowych informacji obsłudze sklepu. System informatyczny automatycznie przesyła dane dotyczące zamówienia (lista zamówionych produktów, należna kwota, podane adresy) na podany przez Klienta w formularzu rejestracyjnym adres e-mail. Pocztą elektroniczną przekazywane są także informacje od obsługi sklepu dotyczące zmiany statusu zamówienia (kolejnych etapów realizacji zamówienia).

 12. Czas realizacji zamówienia produktów dostępnych w naszym sklepie wynosi do 2 dni roboczych licząc od dnia zamówienia. Czas ten może ulec zmianie w szczególnie uzasadnionych przypadkach, na przykład chwilowego braku zamówionego towaru w magazynie. O takich przypadkach Klient jest informowany pocztą elektroniczną lub telefonicznie z ustaleniem indywidualnego terminu realizacji zamówienia.

 13. Warunki sprzedaży detalicznej i wysyłki towaru za granicę są każdorazowo uzgadniane indywidualnie z Klientem.

 14. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie www.amewik.com

 

 

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
Facebook