Rabaty i promocje
Wyszukiwarka

O nas

Obsługa klienta » O nas

Witam serdecznie w naszym sklepie internetowym.    

   Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości obuwia profilaktycznego, zdrowotnego zabezpieczającego prawidłowy rozwój stóp dzieci. Asortyment  jest tak przygotowany, aby obuwie było w zawsze modnych fasonach i kolorach.

   AMEWIK zdrowotne obuwie powstał z myślą o dzieciach i ich rodzicach wymagających, ceniących sobie doskonałą jakość i polskie produkty. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe, posiadają oryginalne metki oraz gwarancję najwyższej jakości. Dbamy o to by przesyłka dotarła do Państwa jak najszybciej. Gwarantujemy możliwość zwrotu i wymiany towaru. Wysoka jakość produktów i zadowolenie Klienta to sprawy dla nas najważniejsze.

 

 

Zdecydowana większość dzieci rodzi się ze zdrowymi stópkami. Niestety, przy braku odpowiedniej dbałości o obuwie dla maluszka, występuje ryzyko, iż prawidłową budowę stopy utracimy.

 

Stopy to podstawa naszego ciała, odpowiednie ukształtowanie się stóp gwarantuje stabilne, prawidłowe ustawienie kostek, kolan co oddziałuje przede wszystkim na  kręgosłup.

 

Badanie dowodzą, że  przy doborze złych bucików dla dzieci  lub lekceważeniu niektórych oznak wad postawy osoby dorosłe w zaledwie 20% utrzymują prawidłową postawę stóp, kręgosłupa.

Co jest istotne od maleńkości do późnych lat naszego życia.

 

 

Opierając się na rzetelnych opiniach i doświadczeniu ekspertów możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że to pierwsze kroczki dziecka i towarzyszące dziecku buciki mają niezwykle ważny wpływ za rozwój stópek.

 

To naturalne, że stópki niemowlaka są płaskie, są wypełnione tkanką tłuszczową.

Oczywiście tylko na początku. Taka stópka w granicach normy utrzymuję się do około czwartego roku życia. Potem stopniowo zaczyna zanikać „płaskość podbicia”.  Jeśli  w tym czasie rodzic nie spostrzeże znaczącego kształtowania się stópek i nadal pozostaje ona płaska, warto skonsultować

to z dobrym fizjoterapeutą.

Z naszej strony proponujemy rodzicom bezpłatnie możliwość zbadania stópek dzieci przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów.

 

Służymy poradą, trafnymi podpowiedziami na każde nurtujące rodzica pytania dotyczące stóp, wad postaw u dzieci.

 

Jeżeli dziecko zaczyna stawiać stópki do środka, lub kolanka mają tendencję do przechylania się do środka jest to sygnał powstawania płaskostopia lub/i koślawości kolan i stóp.

Jeśli nóżki – kolanka uciekają znacząco na zewnątrz jest to szpotawość.

 

Ogromną radością dla dziecka będzie w lato jeśli pogoda nam na to pozwoli, chodzić dziecku po trawie, piasku na boso. Ale jak wiemy lato, ciepłe lato towarzyszy nam krótko. Większą część czasu spędzamy w domach, mieszkaniach.

 A w mieszkaniu podłogi, kafelki, panele, dywany  różne rodzaje powierzchni, wysokości nie są naturalne dla stóp,  powinniśmy zatem zakładać dziecku buty – dobre buty profilaktyczne.

 

Zlekceważenie zaobserwowanych sygnałów nieprawidłowości ukształtowania stóp prowadzi  niestety do problemów ze stawami, kolanami i kręgosłupem. I towarzyszy nam przez całe życie.

Chcąc tego uniknąć kładźmy większy nacisk na obserwację dzieci, tego jak chodzą i w czym chodzą.

Ważniejszą rzeczą jaką możemy zrobić dla naszych pociech jest zakup fajnego w wyglądzie – solidności wykonania bucika profilaktycznego niżeli „adidaska” z nadrukiem bohatera z ulubionej kreskówki.

 

Jakie zatem te buciki powinny być, aby spełniały swoją właściwość?

Odpowiedni, profilaktyczny bucik to taki, który posiada:

wysoką cholewkę,

sztywny zapiętek,

lekką i elastyczną podeszwę,

jest wykonany z naturalnych, pozwalających stopie oddychać materiałów,

dopasowuje się do różnych kształtów stopy, dzięki odpowiedniemu zapięciu sięgającemu daleko w kierunku czubka buta,

ma szeroki czubek, w którym jest miejsce na swobodne poruszanie paluszkami.

 

Istotne jest bardzo odpowiednie dopasowanie bucika rozmiarowo.

Jeśli bucik będzie za duży stópka maluszka będzie się deformować, jeśli za mały również.

 

Czy  można zakupić bucika profilaktycznego - solidnie wykonanego - w dobrej cenie o ładnym wyglądzie? Tak, producentom naszych bucików się to udało. Posiadamy w sprzedaży obuwie w korzystnych cenach, najwyższej jakości o ładnym wyglądzie. Są to zawsze buciki ze skóry naturalnej i zawsze jest to obuwie nasze, polskie.

 

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, poznanie potrzeb Rodzica, małego Klienta i jego stópek pozwala nam zagwarantować zadowalający zakup rodzicom.

Dobrze dobrany bucik posłuży dziecku dbając o prawidłowy rozwój stóp dziecka, co pozytywnie wpłynie na stopy i postawę ciała w dalszych latach życia.

 

Zapraszamy na www.amewik.com, oraz do sklepu stacjonarnego Włoszczowa, ul. Czarnieckiego 4 gdzie znajdą Państwo szeroki wybór bucików profilaktycznych oraz mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę.

 

 

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Facebook