Rabaty i promocje
Wyszukiwarka

FAQ

Obsługa klienta » FAQ

Dział ten zawiera najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów i odpowiedzi na nie.

 

Pytanie: Czy istnieje możliwość zamówienia u Państwa bucika z modyfikacją, np, klinem, podwyższeniem bucika?

Odpowiedź: Tak. Prosimy zapoznać się z działem Modyfikacja obuwia i skontaktować się z nami w celu złożenia indywidualnego zamówienia.

 

 

Pytanie: Co to jest obcas Thomasa

Odpowiedź: Zastosowanie obcasa Thomasa polega na podwyższeniu podeszwy buta o kilka milimetrów o specjalnie wyprofilowany obcas zalecany w przypadku znacznej koślawości stóp i kolan oraz przy płaskostopiu.  W swoim założeniu ma zmieniać sposób obciążania stref wzrostowych kończyny dolnej i wspomóc leczenie nóżek.

 

Pytanie: Jak dobrać piersze buciki dla dziecka?

Odpowiedź: Dopóki dziecko spędza większość czasu leżąc, nie zakładaj mu żadnych butów, a nóżki chroń przed marznięciem wkładając luźne skarpetki, które nie będą ściskać jego paluszków i zaburzać swobodnego przepływu krwi.
Twoje dziecko zaczyna już stawać i przygotowuje się do chodzenia. Pierwsze buty, które mu założysz mogą zdecydować o prawidłowym rozwoju stóp. Kupując te pierwsze buty szukaj buta:
z cholewką sięgającą nieco ponad kostkę (ale nie za wysoko), z usztywnioną piętą, która będzie wspomagać prawidłowe ustawienie stopy (w stosunku do osi goleni);
z szerokim i wysokim czubkiem, w którym będzie miejsce na prawidłowe ułożenie palców i swobodne poruszanie nimi;
z zapięciem (sznurowanie, rzepy) sięgającym daleko w kierunku czubka, aby można but łatwo włożyć, a następnie dobrze dopasować do stopy;
bardzo elastycznego ze sprężystą podeszwą, zginającą się na linii zginania palców, z zabezpieczeniem przeciwpoślizgowym.

 

 

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Facebook