Rabaty i promocje
Wyszukiwarka

Dlaczego nasze buty?

Porady » Dlaczego nasze buty?

   Oferujemy Państwu najwyższej jakości obuwie renomowanych firm. Obuwie, które oferujemy w przeważającej części wyróżnione zostało znakiem ZDROWA STOPA nadawanym przez Centralne Laboratorium Przemysłu Obuwniczego w Krakowie.

ZDROWA STOPA jest wyróżnikiem dobrego obuwia, zabezpieczającego prawidłowy rozwój stopy dziecka. Obuwie oznaczone tym znakiem jest wykonane prawidłowo pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym.

 

Obuwie, które oferujemy jest idealne w profilaktyce kształtowania prawidłowego rozwoju, funkcjonowania i budowy stopy dziecka. Obuwie jest produkowane ze skóry naturalnej. Są w pełni bezpieczne pod względem higienicznym i zapewniają swobodne "oddychanie" stopy dziecka.

Obuwie profilaktyczne, które Państwu proponujemy jest zalecane nie tylko w przypadku stwierdzonego płaskostopia czy koślawości u dziecka. Spełnia także rolę ochronną u noszących je zdrowych dzieci. Dlatego warto dbać o stopy swoich pociech od pierwszej chwili ich życia, zakładając im obuwie, które zapewnia prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stopy.

Wybór obuwia dla dzieci odgrywa bardzo dużą rolę w kształtowaniu postawy dziecka i ma duży wpływ na jego zdrowie. Proszę pamiętać, iż dokonując zakupu obuwia polskich producentów, kupujecie Państwo obuwie, które nie będzie negatywnie wpływać na prawidłową postawę dziecka oraz nie będzie narażało go na grzybicę czy kontakt z substancjami rakotwórczymi.

 Obuwie w dziale PROFILAKTYCZNE, to obuwie o właściwościach zdrowotnych i profilaktycznych. Obuwie z obcasem Thomasa -  zastosowanie obcasa Thomasa polega na podwyższeniu podeszwy buta o kilka milimetrów o specjalnie wyprofilowany obcas zalecany w przypadku znacznej koślawości stóp i kolan. W swoim założeniu ma zmieniać sposób obciążania stref wzrostowych kończyny dolnej i wspomóc leczenie nóżek.

 

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Facebook