Buty - obuwie - wkładki

 Szkielet dorosłego człowieka składa się z 206 kości. Aż 52 z nich to kości stóp.

Do tego dochodzą liczne powierzchnie stawowe, mięśnie oraz ścięgna. Patrząc na malutkie stópki niemowlęcia aż trudno uwierzyć, w jak skomplikowany sposób są zbudowane. Niezwykła konstrukcja, która będzie nosić nasze dziecko przez całe życie.

Odległa perspektywa? Może, ale to dziś trzeba zapracować na komfort chodzenia za kilkadziesiąt lat. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi najwyższej jakości buty profilaktyczne, obuwie zdrowotne oraz wkładki ortopedyczne dla dzieci. Wśród obuwia profilaktycznego posiadamy sandałki, obuwie domowe, które sprawdzi się także w przedszkolu, balerinki, trzewiki i kozaki.

Ze względu na zainteresowanie Klientów, rozbudowaliśmy także  ofertę dziecięcych butów tradycyjnych, do których w razie potrzeby można założyć odpowiednie wkładki ortopedyczne.

Staramy się zaoferować towar od producentów wytwarzających obuwie stabilne dla stóp oraz wyróżniające się jakością, przy korzystnej cenie. Dla Państwa wygody butki podzieliliśmy na następujące kategorie: baletki, balerinki, sandałki, trzewiki i półbuty, klapki domowe, obuwie tekstylne, trampki i obuwie sportowe, kozaki, śniegowce oraz kalosze. W naszym sklepie znajdziecie także szeroki wybór wkładek ortopedycznych, korygujących różne wady stóp i nóg, poprawiające komfort chodzenia lub zmniejszające ból. Przy każdej wkładce staraliśmy się zapewnić dokładny opis stanów, przy których są pomocne. Ponadto oferujemy obuwie medyczne dedykowane przede wszystkim pracownikom sektorów medyczno-farmaceutycznych. Oczywiście doskonale sprawdzi się także w innej pracy wykonywanej w pozycji stojącej. Część z nich to zdrowotne obuwie ortopedyczne. Polecamy.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Facebook